Pokrývačské práce, šikmé strechy – opravy a výmeny strešných krytín

Zverte opravu šikmých striech do rúk odborníkov

Zateká, stráca farbu, alebo dokonca chýba? Dôvody na výmenu alebo stavbu strechy môžu byť rôzne. Firma Schneider s.r.o. vám ponúka servis pre každý problém, aby vás vaša strecha chránila a zaručovala neustále pocit bezpečia.

Kompletný servis pre spokojný domov

Šikmé strechy sa stavajú už desiatky rokov a časom môžu strácať isté vlastnosti, ktoré by sme chceli, aby zostali zachované. Nič však nevydrží večne a preto príde občas na rad oprava alebo stavba novej strechy. Štyri základné piliere, ktoré zahŕňame vo svojej ponuke sú pokrývačské, klampiarske, izolatérske a tesárske práce. Tesárske práce stoja pri začiatkoch každej strechy, preto je veľmi dôležité mať kvalitne a poctivo vyrobený projekt a vybratý krov, ktorý zaručí stabilnú a pevnú konštrukciu.

Teraz by však mali spozornieť ľudia, ktorí vlastnia dom so šikmou strechou, pretože pokrývačská služba je pre nich alfou a omegou. Pri šikmých strechách dochádza najmä ku oprave a výmene strešných krytín. Pre zákazníka je dôležitý jej výber, kde má v možnostiach viacero druhov, napríklad krytinu z pálených tašiek.

Naši odborníci pokryjú vašu strechu však akoukoľvek z nich, či už betónovou, pálenou, plechovou, vláknocementovou alebo asfaltovou. Pre vašu spokojnosť zabezpečuje realizáciu stavby tím odborníkov, ktorí majú dlhoročnú prax a skúsenosti v tomto odbore. Materiál, v podobe kvalitných strešných krytín, ktorý si vyberiete, privezieme domov a následne prebehne kvalifikovaná montáž.

Doplnkovými službami ku stavbe šikmých striech sú aj klampiarske práce zaisťujúce domov proti pohromám ako sú silné letné búrky. Postarajú sa o odkvapy ale aj o hromozvody, či oplechovanie striech. Pre šetrenie energií sú tu zasa izolatérske práce poskytujúce počas zimy zadržanie tepla v dome a cez leto príjemný chlad namiesto horúčav.

Profesionalita menom Schneider s.r.o.

V našej spoločnosti sa nachádzajú len špeciálne vyškolení odborníci, ktorí pravidelne prechádzajú certifikovanými školeniami. V snahe o čo najširšie portfólio realizujeme kompletnú dodávku a montáž šikmých striech od dreveného krovu, paropriepustnej fólie, strešných okien a pokládky samotnej strešnej krytiny.

Pre viac informácií neváhajte navštíviť našu stránku www.strechy-schneider.sk alebo nás kontaktujte telefonicky, mailovo, či v našej skalnej predajni v Spišskej Novej Vsi.